Traktorzysta

written by Thorbiorga 3 kwietnia 2017

Nadejście wiosny cieszy niemal każdego. Szczególnie dzieciaki mogą w końcu wyjść na rowery, rolki, pograć w piłkę. „Wapniaki” też się cieszą, że niedograbione zimą liście można teraz posprzątać, przygotować podwórko na sezon letni, ogarnąć taras, wystawić huśtawkę. W planach jest też piaskownica dla najmłodszego i zjeżdżalnia. Wszystko i wszyscy budzą się do życia po zimowym letargu. Po deszczu trawa się zieleni, małe listki pojawiają się na dotąd nagich gałęziach, przylaszczki rozsiane tu i ówdzie tworzą niebiesko – fioletowy dywan. A ptaki? Ich śpiew chyba najbardziej zwiastuje mi wiosnę! No i dzikie gęsi obwieszczają światu swój powrót do ojczyzny.

Pod bacznym okiem mamy, Mateusz zwiedza różne zakamarki podwórka, wszystko jest takie nowe i ciekawe, wszędzie trzeba zajrzeć, dotknąć, wejść i wyjść, żeby zaraz znowu wejść ( i tak kilka razy).  Trzeba nakarmić małe króliczki, poganiać się za kotem, zajść do sąsiadki na huśtawkę, pobawić ze Spike’m i Borysem i obowiązkowo posiedzieć w traktorze dziadka.

Czekam na maj, kiedy to sad sąsiada zabieli się mnóstwem kwiatów, bajka! Często robię w tym sadzie sesje zdjęciowe, zwłaszcza przed zachodem słońca.

Wiosna, ach to ty!

You may also like

2
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
ThorbiorgaAsia Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Asia
Gość
Asia

Monika fajnie i przyjemnie się Ciebie czyta…. może pomyśl nad książką 😀

Blog
Przegląd
kosmetyczny
Blog
Rozterki blogerki
Blog
Kosmici
previous arrow
next arrow
Slider